PL-UA 2021-27
    • english
    • polish
    • ua
    • шрифт

    • A
    • A
    • A

Спільний секретаріат

Спільний секретаріат
Програми Interreg NEXT 
Польща – Україна 2021-2027
Центр європейських проектів
ul. Puławska 180
02-670 Warszawa

 

SECRETARIAT
Joanna Łątkowska 
tel: +48 22 378 31 79
e-mail: joanna.latkowska@pl-ua.eu  
e-mail: js@pl-ua.eu


Andrzej Słodki - Head of JTS
tel: +48 22 378 31 25
e-mail: andrzej.slodki@pl-ua.eu  

Tomasz Jędrzejewski -  Deputy Head of JTS
tel: +48 22 378 31 34
e-mail: tomasz.jedrzejewski@pl-ua.eu  

 

TEAM 

Stanisław Bielański 
tel: +48 22 378 31 17
e-mail: stanislaw.bielanski@pl-ua.eu

Olena Budarina 
tel: +48 22 378 31 41
e-mail: olena.budarina@pl-ua.eu  

Agnieszka Ćwikła 
tel: +48 22 378 31 87
e-mail: agnieszka.cwikla@pl-ua.eu  

Agnieszka Gawron 
tel: +48 22 378 31 83
e-mail: agnieszka.gawron@pl-ua.eu

Małgorzata Iwańska
tel: +48 22 378 31 35
e-mail: malgorzata.iwanska@pl-ua.eu

Maryna Kivel 
tel: +48 22 378 31 40
e-mail: maryna.kivel@pl-ua.eu

Monika Kozłowska (тривала відсутність)
tel.: +48 22 378 31 89

Siarhei Kuzniatsou 
tel: +48 22 378 31 39
e-mail: siarhei.kuzniatsou@pl-ua.eu

Ewa Smolik-Osowska (тривала відсутність)
tel: +48 22 378 31 79

Aleksandra Makowiecka 
tel: +48 22 378 31 37
e-mail: aleksandra.makowiecka@pl-ua.eu

Alla Nastych 
tel: +48 22 378 31 32
e-mail: alla.nastych@pl-ua.eu

Magdalena Okulska (тривала відсутність)
tel. +48 22 378 31 89

Joanna Satora 
tel: +48 22 378 31 71
e-mail: joanna.satora@pl-ua.eu  

Dmytro Stashkevych 
tel: +48 22 378 31 29
e-mail: dmytro.stashkevych@pl-ua.eu  

Andrzej Świerbut  
tel: +48 22 378 31 38
e-mail: andrzej.swierbut@pl-ua.eu 

Monika Waśkiewicz 
tel: +48 22 378 31 36
e-mail: monika.waskiewicz@pl-ua.eu

Katarzyna Wyporska  
tel: +48 22 378 31 27
e-mail: katarzyna.wyporska@pl-ua.eu  

 

Повідомити про порушення
e-mail: nieprawidlowosciEWT@mfipr.gov.pl 

Чи була ця сторінка корисною?

Дуже корисно
Дуже корисно
Може бути корисно
Може бути корисно
даремний
даремний